Bestuur > Bestuur > OCMW > Bijzonder comité sociale dienst

Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst




Aan deze pagina wordt momenteel gewerkt. Dank voor uw begrip.

SAMENSTELLING BCSD


Lid BCSD
Matthias Vanhessche (CD&V)
/
/
/
/
Matthias.Vanhessche@jabbeke.be







Lid BCSD
Carine Vandermeersch (CD&V)
/
/
/
/
Carine.Vandermeersch@jabbeke.be







Lid BCSD
Joël Acke (CD&V)
/
/
/
0478/72 11 36
Joel.Acke@jabbeke.be







Lid BCSD
Anja Bouché (CD&V)
/
/
/
/
Anja.Bouche@jabbeke.be







Lid BCSD
Veronique Declerck (N-VA)
/
/
/
/
Veronique.Declerck1@jabbeke.be







Lid BCSD
Jan Talloen (N-VA)
Provenhofstraat 8
8490 Varsenare
/
0498/88 40 14
Jan.Talloen@jabbeke.be