Bestuur > Bestuur > OCMW > OCMW raad

De OCMW-raad




Aan deze pagina wordt momenteel gewerkt. Dank voor uw begrip.



De huidige gemeenteraad werd in de gemeenteraadsverkiezingen verkozen voor een termijn van zes jaar. De gemeenteraad van Jabbeke bestaat uit 23 leden, met name de burgemeester, 6 schepenen en 16 raadsleden.

De gemeenteraad stelt de begroting van ontvangsten en uitgaven voor het komende jaar vast, spreekt zich uit over de gedane uitgaven van het voorbije jaar door het controleren en goedkeuren van de gemeenterekening, stemt gemeentelijke politiereglementen en belastingsreglementen, beslist over de benoeming van het gemeentepersoneel, beslist over de grote werken en uitgaven van de gemeente. De leden van de gemeenteraad zijn door hun betrokkenheid met het gemeentebeleid nauw vertrouwd met het reilen en zeilen van de gemeente.

SAMENSTELLING VAN DE GEMEENTERAAD


Burgemeester
Daniël Vanhessche (CD&V)
Snellegemstraat 9
8490 Zerkegem
050/81 34 43
0473/91 82 01
daniel.vanhessche@telenet.be







Gemeenteraadslid
Hendrik Bogaert (CD&V)
Kroondreef 3
8490 Jabbeke
/
/
0477/31 43 92
hendrik.bogaert@dekamer.be






Schepen
Claudia Coudeville (CD&V)
Legeweg 10
8490 Varsenare
050/39 57 70
/
0472/80 10 05
claudia.coudeville@pandora.be






Gemeenteraadslid
Joël Acke (CD&V)
Oudeburgweg 50
8490 Varsenare
050/81 18 28
/
0478/72 11 36
joel.acke@telenet.be






Schepen
Geert Depree (CD&V)
Koornblomme 4
8490 Jabbeke
050/81 29 60
/
0479/37 73 05
geert.depree@telenet.be






Schepen
Jan Pollet (CD&V)
Gistelsteenweg 190
8490 Snellegem
/
/
0473/61 08 96
pollet.jan@telenet.be






Gemeenteraadslid
Reinhart Madoc (Vlaams Belang)
/
/
/
/
/
reinhart.madoc@telenet.be






Schepen
Frank Casteleyn (CD&V)
Isenbaertstraat 105B
8490 Snellegem
/
/
0479/21 88 94
frank.snellegem@telenet.be






Gemeenteraadslid
Geert Orbie (N-VA)
Cathilleweg 3
8490 Stalhille
/
/
0486/42 07 75
geert.orbie@n-va.be






Gemeenteraadslid
Hilde Despiegelaere (CD&V)
Bosweg 11
8490 Snellegem
050/81 30 49
/
0496/73 13 16
bosweg.elf@skynet.be






Gemeenteraadslid
Annemieke Dhaese (CD&V)
Weststraat 7
8490 Jabbeke
/
/
0473/93 39 70
annemieke.dhaese@skynet.be






Gemeenteraadslid
Han Vermaut (N-VA)
Gerststraat 4
8490 Jabbeke
050/81 42 75
/
0497/53 18 29
han.vermaut@n-va.be






Gemeenteraadslid
Nadia Hendrickx (SP.A)
Westernieuwweg 14 190
8490 Varsenare
050/39 00 03
/
/
nadiahendrickx@skynet.be






Gemeenteraadslid
Peter-Jan Hallemeersch (Groen)
Lanestraat 7
8490 Jabbeke
/
/
0486/93 79 41
peter-jan.hallemeersch@hotmail.be






Schepen
Paul Storme (CD&V)
Koornblomme 56
8490 Jabbeke
050/81 27 06
/
/
paul.storme@telenet.be






Gemeenteraadslid
Carine Vandermeersch (CD&V)
/
/
/
/
/
carine.vandermeersch@telenet.be






Gemeenteraadslid
Wim Vandenberghe (CD&V)
Paradijsweg 23
8490 Zerkegem
/
/
0486/07 28 25
wimensilvie@telenet.be






Voorzitter gemeenteraad
Chris Bourgois (CD&V)
Aartrijksesteenweg 82
8490 Jabbeke
/
/
0496/26 74 74
chris@introduce.be






Gemeenteraadslid
Ilse Vandenbroucke (CD&V)
Zeeweg 21
8490 Varsenare
/
/
/
ilse.vandenbroucke@gmail.com






Gemeenteraadslid
Piet Berton (N-VA)
Cathilleweg 74
8490 Stalhille
/
/
/
piet.berton@n-va.be






Gemeenteraadslid
Marleen Vanden Broucke (N-VA)
/
/
/
/
0475/55 23 66
marleen.vandenbroucke@n-va.be






Gemeenteraadslid
Werner Coudyzer (N-VA)
Wielewaalstraat 6
8490 Jabbeke
050/81 48 17
/
/
werner.coudyzer@n-va.be






Gemeenteraadslid
Lieselotte Debackere (Groen)
Lanestraat 7
8490 Jabbeke
/
/
/
nog niet gekend