Bestuur > Bestuur > OCMW > OCMW raad

De OCMW-raad




Aan deze pagina wordt momenteel gewerkt. Dank voor uw begrip.



De huidige gemeenteraad werd in de gemeenteraadsverkiezingen verkozen voor een termijn van zes jaar. De gemeenteraad van Jabbeke bestaat uit 23 leden, met name de voorzitter van de gemeenteraad, de burgemeester, 6 schepenen en 15 raadsleden.

SAMENSTELLING VAN DE GEMEENTERAAD


Burgemeester
Daniël Vanhessche (CD&V)
Snellegemstraat 9
8490 Zerkegem
050/81 34 43
0473/91 82 01
Daniel.Vanhessche@jabbeke.be








Gemeenteraadslid
Hendrik Bogaert (CD&V)
Kroondreef 3
8490 Jabbeke
/
/

hendrik.bogaert@dekamer.be







Schepen
Claudia Coudeville (CD&V)
/
/
/
/
0472/80 10 05
Claudia.Coudeville@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Joël Acke (CD&V)
/
/
/
/
0478/72 11 36
Joel.Acke@jabbeke.be







Schepen
Geert Depree (CD&V)
/
/
/
/
0479/37 73 05
Geert.Depree@jabbeke.be







Schepen
Jan Pollet (CD&V)
/
/
/
/
0473/61 08 96
Jan.Pollet@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Reinhart Madoc (Vlaams Belang)
/
/
/
/
/
Reinhart.Madoc@jabbeke.be







Schepen
Frank Casteleyn (CD&V)
/
/
/
/
0479/21 88 94
Frank.Casteleyn@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Geert Orbie (N-VA)
/
/
/
/
0486/42 07 75
Geert.Orbie@jabbeke







Gemeenteraadslid
Hilde Despiegelaere (CD&V)
Bosweg 11
8490 Snellegem
050/81 30 49
/
0496/73 13 16
Hilde.Despiegelaere@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Annemieke Dhaese (CD&V)
/
/
/
/
0473/93 39 70
Annemieke.Dhaese@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Han Vermaut (N-VA)
/
/
/
/
0497/53 18 29
han@telenet.be







Gemeenteraadslid
Nadia Hendrickx (SP.A)
/
/
/
/
/
Nadia.Hendrickx@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Peter-Jan Hallemeersch (Groen)
/
/
/
/
0486/93 79 41
Peter-Jan.Hallemeersch@jabbeke.be







Schepen
Paul Storme (CD&V)
/
/
/
/
/
Paul.Storme@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Carine Vandermeersch (CD&V)
/
/
/
/
0475/81 10 38
Carine.Vandermeersch@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Wim Vandenberghe (CD&V)
Paradijsweg 23
8490 Zerkegem
/
/
0486/07 28 25
Wim.Vandenberghe@jabbeke.be







Voorzitter gemeenteraad
Chris Bourgois (CD&V)
Aartrijksesteenweg 82
8490 Jabbeke
/
/
0496/26 74 74
Chris.Bourgois@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Ilse Vandenbroucke (CD&V)
Zeeweg 21
8490 Varsenare
/
/
0474/84 16 61
Ilse.Vandenbroucke@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Piet Berton (N-VA)
/
/
/
/
/
Piet.Berton@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Marleen Vanden Broucke (N-VA)
Provenhofstraat 8
8490 Varsenare
/
/
0475/55 23 66
Marleen.Vandenbroucke@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Werner Coudyzer (N-VA)
/
/
/
/
/
Werner.Coudyzer@jabbeke.be







Gemeenteraadslid
Lieselotte Debackere (Groen)
/
/
/
/
/
Lieselotte.Debackere@jabbeke.be