Bestuur > Bestuur > Gemeenteraad

Gemeenteraad Jabbeke






De huidige gemeenteraad werd in de gemeenteraadsverkiezingen verkozen voor een termijn van zes jaar. De gemeenteraad van Jabbeke bestaat uit 23 leden, met name de voorzitter van de gemeenteraad, de burgemeester, 5 schepenen en 16 raadsleden.

SAMENSTELLING VAN DE GEMEENTERAAD


Daniël Vanhessche (CD&V)
Burgemeester
Snellegemstraat 9
8490 Zerkegem
050/81 34 43
0473/91 82 01
Daniel.Vanhessche@jabbeke.be

Hendrik Bogaert (CD&V)
Gemeenteraadslid
Kroondreef 3
8490 Jabbeke
/
/
Hendirk.Bogaert@jabbeke.be

Claudia Coudeville (CD&V)
Schepen
/
/
/
0472/80 10 05
Claudia.Coudeville@jabbeke.be

Joël Acke (CD&V)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0478/72 11 36
Joel.Acke@jabbeke.be

Geert Depree (CD&V)
Schepen
/
/
/
0479/37 73 05
Geert.Depree@jabbeke.be

Jan Pollet (CD&V)
Schepen
/
/
/
0473/61 08 96
Jan.Pollet@jabbeke.be

Reinhart Madoc (Vlaams Belang)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Reinhart.Madoc@jabbeke.be

Frank Casteleyn (CD&V)
Schepen
/
/
/
0479/21 88 94
Frank.Casteleyn@jabbeke.be

Geert Orbie (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0486/42 07 75
Geert.Orbie@jabbeke.be

Hilde Despiegelaere (CD&V)
Gemeenteraadslid
Bosweg 11
8490 Jabbeke
050/81 30 49
0496/73 13 16
Hilde.Despiegelare@jabbeke.be

Annemieke Dhaese (CD&V)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0473/93 39 70
Annemieke.Dhaese@jabbeke.be

Han Vermaut (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0497/53 18 29
Han.Vermaut@jabbeke.be

Nadia Hendrickx (SP.A)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Nadia.Hendrickx@jabbeke.be

Peter-Jan Hallemeers (Groen)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0486/93 79 41
Peter-Jan.Hallemeersch@jabbeke.be

Paul Storme (CD&V)
Schepen
/
/
/
/
Paul.Storme@jabbeke.be

Carine Vandermeersch (CD&V)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0475/81 10 38
Carine.Vandermeersch@jabbeke.be

Wim Vandenberghe (CD&V)
Gemeenteraadslid
Paradijsweg 23
8490 Zerkegem
/
0486/07 28 25
Wim.Vandenberghe@jabbeke.be

Chris Bourgois (CD&V)
Gemeenteraadslid
Aartrijksesteenweg 82
8490 Jabbeke
/
0496/26 74 74
Chris.Bourgois@jabbeke.be

Ilse Vandenbroucke (CD&V)
Gemeenteraadslid
Zeeweg 21
8490 Varsenare
/
0474/84 16 61
Ilse.Vandenbroucke@jabbeke.be

Piet Berton (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Piet.Berton@jabbeke.be

Marleen Vanden Broucke (N-VA)
Gemeenteraadslid
Provenhofstraat 8
8490 Varsenare
/
0475/55 23 66
Marleen.Vanden.Broucke@jabbeke.be

Werner Coudyzer (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Werner.Coudyzer@jabbeke.be

Lieselotte Debackeren (Groen)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Lieselotte.Debackere@jabbeke.be