Bestuur > Bestuur > Gemeenteraad

Gemeenteraad Jabbeke






De huidige gemeenteraad werd in de gemeenteraadsverkiezingen verkozen voor een termijn van zes jaar. De gemeenteraad van Jabbeke bestaat uit 23 leden, met name de voorzitter van de gemeenteraad, de burgemeester, 5 schepenen en 17 raadsleden.

SAMENSTELLING VAN DE GEMEENTERAAD


burgemeester Daniël Vanhessche Daniël Vanhessche (CD&V)
Burgemeester
Snellegemstraat 9
8490 Zerkegem
050/81 34 43
0473/91 82 01
Daniel.Vanhessche@jabbeke.be

raadslid Hendrik Bogaert Hendrik Bogaert (CD&V)
Gemeenteraadslid
Kroondreef 3
8490 Jabbeke
/
/
Hendrik.Bogaert@jabbeke.be

schepen Claudia Coudeville Claudia Coudeville (CD&V)
Schepen
/
/
/
0472/80 10 05
Claudia.Coudeville@jabbeke.be

raadslid Joël Acke Joël Acke (CD&V)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0478/72 11 36
Joel.Acke@jabbeke.be

schepen Geert Depree Geert Depree (CD&V)
Schepen
/
/
/
0479/37 73 05
Geert.Depree@jabbeke.be

schepen Jan Pollet Jan Pollet (CD&V)
Schepen
/
/
/
0473/61 08 96
Jan.Pollet@jabbeke.be

raadslid Reinhart Madoc Reinhart Madoc (Vlaams Belang)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Reinhart.Madoc@jabbeke.be

schepen Frank Casteleyn Frank Casteleyn (CD&V)
Schepen
/
/
/
0479/21 88 94
Frank.Casteleyn@jabbeke.be

raadslid Geert Orbie Geert Orbie (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0486/42 07 75
Geert.Orbie@jabbeke.be

raadslid Hilde Despiegelaere Hilde Despiegelaere (CD&V)
Gemeenteraadslid
Bosweg 11
8490 Jabbeke
050/81 30 49
0496/73 13 16
Hilde.Despiegelaere@jabbeke.be

raadslid Annemieke Dhaese Annemieke Dhaese (CD&V)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0473/93 39 70
Annemieke.Dhaese@jabbeke.be

raadslid Han Vermaut Han Vermaut (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0497/53 18 29
Han.Vermaut@jabbeke.be

raadslid Nadia Hendrickx Nadia Hendrickx (SP.A)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Nadia.Hendrickx@jabbeke.be

raadslid Peter-Jan Hallemeersch Peter-Jan Hallemeersch (Groen)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0486/93 79 41
Peter-Jan.Hallemeersch@jabbeke.be

schepen Paul Storme Paul Storme (CD&V)
Schepen
/
/
/
/
Paul.Storme@jabbeke.be

raadslid Carine Vandermeersch Carine Vandermeersch (CD&V)
Gemeenteraadslid
/
/
/
0475/81 10 38
Carine.Vandermeersch@jabbeke.be

raadslid Wim Vandenberghe Wim Vandenberghe (CD&V)
Gemeenteraadslid
Paradijsweg 23
8490 Zerkegem
/
0486/07 28 25
Wim.Vandenberghe@jabbeke.be

raadslid Chris Bourgois Chris Bourgois (CD&V)
Gemeenteraadslid
Aartrijksesteenweg 82
8490 Jabbeke
/
0496/26 74 74
Chris.Bourgois@jabbeke.be

raadslid Ilse Vandenbroucke Ilse Vandenbroucke (CD&V)
Gemeenteraadslid
Zeeweg 21
8490 Varsenare
/
0474/84 16 61
Ilse.Vandenbroucke@jabbeke.be

raadslid Piet Berton Piet Berton (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Piet.Berton@jabbeke.be

raadslid Marleen Vanden Broucke Marleen Vanden Broucke (N-VA)
Gemeenteraadslid
Provenhofstraat 8
8490 Varsenare
/
0475/55 23 66
Marleen.Vanden.Broucke@jabbeke.be

raadslid Werner Coudyzer Werner Coudyzer (N-VA)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Werner.Coudyzer@jabbeke.be

raadslid Lieselotte Debackere Lieselotte Debackeren (Groen)
Gemeenteraadslid
/
/
/
/
Lieselotte.Debackere@jabbeke.be