Bestuur > Bestuur > Schepencollege

Het College van Burgemeester en Schepenen




Daniël Vanhessche (CD&V)
Burgemeester
Snellegemstraat 9
8490 Zerkegem
050/81 34 43
0473/91 82 01
Daniel.Vanhessche@jabbeke.be

Bevoegdheden: algemeen beleid, openbare orde, personeel, landbouw, wegbermbeheer, private toegangswegen, waterlopen (polders en waterlopen)

Frank Casteleyn (CD&V)
Schepen
/
/
/
0479/21 88 94
Frank.Casteleyn@jabbeke.be

Bevoegdheden: burgerlijke stand, feestelijkheden, ruimtelijke ordening, communicatie, bibliotheek, erfgoed

Geert Depree (CD&V)
Schepen
/
/
/
0479/37 73 05
Geert.Depree@jabbeke.be

Bevoegdheden: sport- en sportinfrastructuur, verkeer, mobiliteit, scholen, gezinnen, buitenschoolse kinderopvang, personen met een beperking

Claudia Coudeville (CD&V)
Schepen
/
/
/
0472/80 10 05
Claudia.Coudeville@jabbeke.be

Bevoegdheden: financiën, leefmilieu, landinrichting, jeugd, ontwikkelingssamenwerking, toerisme, wijken, meldingskaarten, cultuur, kerkfabrieken

Jan Pollet (CD&V)
Schepen
/
/
/
/
Jan.Pollet@jabbeke.be

Bevoegdheden: openbare werken, middenstand en handel, tewerkstelling en economie, senioren, distributienetten, gebouwen

Paul Storme (CD&V)
Schepen
/
/
/
/
Paul.Storme@jabbeke.be

Bevoegdheden: BSCD, sociale zaken, wonen en woonbeleid, emancipatiebeleid, dierenwelzijn