Bestuur > Bestuur > Schepencollege

Het College van Burgemeester en Schepenen




Aan deze pagina wordt momenteel gewerkt. Dank voor uw begrip.



De huidige gemeenteraad werd in de gemeenteraadsverkiezingen verkozen voor een termijn van zes jaar. De gemeenteraad van Jabbeke bestaat uit 23 leden, met name de voorzitter van de gemeenteraad, de burgemeester, 6 schepenen en 15 raadsleden.

SAMENSTELLING VAN HET COLLEGE VAN BURGMEESTER EN SCHEPENEN


Burgemeester
Daniël Vanhessche (CD&V)
Snellegemstraat 9
8490 Zerkegem
050/81 34 43
0473/91 82 01
Daniel.Vanhessche@jabbeke.be








Schepen
Claudia Coudeville (CD&V)
/
/
/
/
0472/80 10 05
Claudia.Coudeville@jabbeke.be







Schepen
Geert Depree (CD&V)
/
/
/
/
0479/37 73 05
Geert.Depree@jabbeke.be







Schepen
Jan Pollet (CD&V)
/
/
/
/
0473/61 08 96
Jan.Pollet@jabbeke.be







Schepen
Frank Casteleyn (CD&V)
/
/
/
/
0479/21 88 94
Frank.Casteleyn@jabbeke.be







Schepen
Paul Storme (CD&V)
/
/
/
/
/
Paul.Storme@jabbeke.be